O umówionych zabiegach chirurgicznych i wizytach protetycznych rejestratorka przypomina Państwu dzień wcześniej, a także o każdej następnej ustalonej wizycie kontrolnej.
Jednocześnie prosimy przynajmniej kilka dni wcześniej o powiadomienie nas o zmianie lub rezygnacji z wizyty tak, aby inni pacjenci mogli zostać szybciej przyjęci przez lekarzy.
Brak informacji z Państwa strony o odwołaniu wizyty skutkuje wykreśleniem pozostałych spotkań z terminarza i ze względu na dość odległe terminy znacznym opóźnieniem zakończenia leczenia.

Zwracamy się też z prośbą o wyrozumiałość w sytuacji wystąpienia opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów. Zdarza się, że nawet standardowe leczenie trudno do końca precyzyjnie zaplanować w określonych ramach czasowych. Dlatego, gdy zabieg się przedłuży, kolejnego pacjenta prosimy o zrozumienie, iż zostanie przyjęty z pewnym opóźnieniem, za co z góry serdecznie przepraszamy. Staramy się pracować punktualnie, ale naszym nadrzędnym celem jest jakość wykonywanych usług, a nie czas leczenia.

Udostępnij

FacebookMore...